Przewodnik po tulejach kierownicy

Tuleje Stee, opracowane przez Richarda Lomaxa, są uważane za jedne z najlepszych konstrukcji pod względem elastyczności, a tym samym jakości. Jest to prosta konstrukcja, która zapewnia maksymalną wytrzymałość przez cały czas i jako taka jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na wadze, jednocześnie zapewniając odpowiednią ilość wsparcia.


Tuleje Stee mają konstrukcję zazębiającą się, co oznacza, że ​​nie ma dwóch identycznych jednostek, a każda jednostka będzie miała swój indywidualny ciężar i kształt. Oznacza to, że bez względu na model, na który patrzysz, istnieje zestaw tulei sterowych, które zapewnią pewien poziom wytrzymałości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że istnieje zestaw modeli, które będą odpowiadały Twoim potrzebom.


Stalowe tuleje zostały wyprodukowane przez tę samą firmę, która produkuje tuleje amortyzowane. Dlatego użyli tych samych materiałów i tych samych procesów, które zostały użyte do produkcji poduszek, co oznacza, że ​​prawdopodobnie będzie to ta sama jakość i będziesz mógł ich używać w wielu różnych typach rowerów. Mogą dobrze pracować na rowerach lekkich lub cięższych, a ponieważ oferują ten sam poziom elastyczności, mogą bardzo dobrze współpracować z każdym rowerem.


Tuleje Stee są również dostępne w szerokiej gamie kształtów. Większość z nich jest owalna, niektóre okrągłe, niektóre mają kilka krzywych, a niektóre będą miały kilka różnych kształtów. Głównym tego powodem jest to, że różne kształty zapewniają większy stopień mobilności, w wyniku czego odkryjesz, że jest więcej opcji, niż gdybyś patrzył na podstawowy prostokątny kształt. W związku z tym, patrząc na różne kształty, przekonasz się, że działają one bardzo dobrze na wielu różnych typach rowerów.


Stalowe tuleje są wykonane z różnych materiałów. Niektóre z nich obejmują włókno węglowe, kompozyty węglowe, tytan i wiele innych materiałów syntetycznych. Ze względu na fakt, że używany materiał jest droższy niż większość innych materiałów, tuleje Stee zostały zaprojektowane tak, aby były wytrzymałe, aby nie pękły po krótkim okresie użytkowania i mogły zapewnić najlepszą możliwą wydajność z biegiem czasu.


Tuleje Stee są dostępne w różnych kolorach, co oznacza, że ​​powinieneś być w stanie znaleźć coś, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Niezależnie od tego, czy szukasz koloru, który po prostu pasuje do Twojego roweru, czy też takiego, który będzie się wyróżniał i pomoże wyrazić opinię o Twoim rowerze, dostępne są kolory i wzory, które pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny wygląd, który będzie pasował do wszystkiego rower, który chcesz kupić.