Tuleje wykonane z wysokiej jakości tulei

Tuleje zawiasowe są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości. Bardzo ważne jest, aby były wykonane ze stali hartowanej lub innego materiału o dużej wytrzymałości. Najlepsze marki tulei to Henge, Spicer, Ingersoll Rand, International i Bonded Products. Poniżej pokazano niektóre z najpopularniejszych tulei tych marek.


Tuleje Henge - Henge to doskonałe tuleje wysokiej jakości do wahaczy wózków widłowych. Dostępne są w różnych kolorach. Tuleje Henge są wykonane z hartowanej stali i mają chromowane wykończenie, które pomaga im wytrzymać rygory użytkowania. Są dostępne w różnych wysokościach i rozmiarach.


Spicer Bushings - The Spicer Company to dobrze znana marka stalowych tulei. Ich produkty stały się bardzo popularne dzięki doskonałemu projektowi i konstrukcji. Tuleje produkowane przez firmę Spicer są precyzyjnie obrabiane we własnym zakresie, dzięki czemu każda z nich jest wykonana dokładnie według specyfikacji klienta. Dostępna jest szeroka gama stylów i wykończeń dostosowanych do potrzeb klienta&# 39. Tuleje Spicer są zwykle sprzedawane w szesnastych calowych grubości i są dostępne w standardowych rozmiarach.


Tuleje Ingersoll Rand - Firma Ingersoll Rand jest dobrze znana z produkcji żeliwa. Jej produkty są dobrze znane ze swojej trwałości, wytrzymałości i wyglądu. Bardzo ważne jest, aby ich tuleje były wykonane ze stali hartowanej i innych trwałych materiałów. Są dostępne w szerokim asortymencie stylów, wykończeń i rozmiarów na każdą kieszeń.


Produkty klejone - Produkty klejone są wykonane ze stali podgrzanej do około 700 stopni Celsjusza. Posiadają naniesioną na nie powłokę farby proszkowej, która zapewnia ochronę przed ścieraniem. Są dostępne w rozmiarach standardowych i metrycznych. Kolczaste tuleje ramion - kolczaste tuleje ramion różnią się klasą. Wykonane są z mocnego i trwałego materiału bez odsłoniętej stali. Są doskonałą opcją dla wysokiej klasy maszyn przemysłowych. Są dostępne w rozmiarach standardowych i metrycznych.


Tuleje uniwersalne - ta marka tulei jest produkowana w różnych krajach i wszystkie są wykonane ze stali nierdzewnej. Są dostępne w rozmiarach standardowych i metrycznych. Wszystkie są oceniane na co najmniej 30 funtów na cal kwadratowy.


Tuleje to cenne narzędzie, które zapewnia bezpieczeństwo wózka widłowego, gdy operator musi przesunąć ciężkie przedmioty lub obsługuje maszyny. Jednak większość firm zawsze będzie zalecać swoim pracownikom stosowanie wytrzymałych tulei ze stali kutej, ponieważ okazały się one bardzo trwałe i zapewniają lepszą wydajność.