łożysko kołnierzowe

Tuleje maszynowe są najczęściej stosowane w branży maszyn rolniczych, aby wybrać luz na wałach, jednak jest on używany do różnych zastosowań dodatkowo. wykwalifikowanych wykonawców i techników wykorzystuje tuleje maszynowe, aby wyeliminować niebezpieczeństwo uszkodzenia między ruchomymi częściami. Maszyny tuleje stalowe są przyzwyczajenie do ułatwienia zatrzymania skazy i uszkodzenia różnych rodzajów wykończeń. Tuleje stalowe mogą być


Tuleje maszynowe są dostępne smukłe i szerokie rozmiary obręczy. Nasz katalog tulei maszynowych zawiera duży wybór mierników. Tuleje maszynowe są najczęściej dostarczane z niskiej stali i mogą być platerowane w celu uzyskania optymalnej odporności na korozję. Tuleje maszynowe mogą być tworzone w bardzo szerokiej gamie różnych materiałów i wykończeń na życzenie. Tulejki stalowe maszyny mogą być wykorzystywane jako podkładki dystansowe do kół zębatych, kół pasowych lub kół zębatych na instrumentarium.


Co sprawia, że łożyska kulkowe kołnierzowe są całkowicie inne niż różne łożyska kulkowe?


Łożysko wałeczkowe kołnierzowe nie jest w rzeczywistości unikalnym stylem łożyska. nawet jak łożyska kulkowe są oferowane uszczelnione lub otwarte, są one połączone na rynku kołnierze lub gładkie. Projekcja jest po prostu alternatywnym wyborem, który producent łożysk daje inżynierowi planowania. Projekcja jest associate w rozszerzenie pielęgniarskie, lub wargi, na pierścieniu zewnętrznym łożyska, zaprojektowany, aby pomóc w montażu i pozycjonowaniu sterowania w bardzo delikatnym lub problematycznym zastosowaniu.


Dlaczego tego rodzaju łożyska są potrzebne?

Dave Nufer, inżynier sprzedaży – Łożyska Turbo, Specialty i Ball dla NMB Technologies Corporation, wyjaśnia: "Łożyska kołnierzowe są najczęściej używane, gdy urządzenie potrzebuje, aby łożysko było zablokowane in situ. inżynier planowania może chcieć zablokować łożysko osiowo, na wale lub prostopadle do wału, promieniowo, licząc na jego zastosowanie. W tym przypadku stosuje się łożysko kołnierzowe, aby pomóc wystać do osiowego szturchać. Jeśli na łożysku występuje jakiekolwiek obciążenie osiowe lub ruch osiowy, rzut może zatrzymać ruch osiowo."


Jakie zastosowania benfit z tego rodzaju łożysk kulkowych?


Każde zastosowanie, które będzie wymagało sterowania do zamontowania w bardzo wysokiej przestrzeni drgań, dodatkowo jak każde zastosowanie, które wymaga wysokich setek osiowych, może lubić stosowanie łożyska kołnierzowego. "Aplikacje motoryzacyjne są uczciwym przykładem; wszystkie części pojazdu powinny być w stanie wytrzymać wysokie wibracje."


Inżynier musi być w stanie wybrać i zmontować sterowanie, które wytrzyma wibracje, dodatkowo w wysokich temperaturach. W związku z tym, klej lub szczeliny zakłóceń w montażu kontroli do Associate w pielęgniarskiej aplikacji samochodowej jest często zbyt mało. tak, aby ubezpieczyć długą żywotność i wytrzymałość łożyska, wybór sprowadza się aż do łożyska kołnierzowego. Łożysko kołnierzowe utrzyma swoją pozycję i przetrwa wrogie ustawienie i wibracje wśród pojazdu. W razie potrzeby montaż łożyska kołnierzowego może obejmować mocowanie wtórne, rodzaj klipsa mocującego."


Dodaje, że strasznie wysokie temperatury będą również wymagały wyboru łożyska kołnierzowego. pod maską, wszędzie tam, gdzie temperatury są zazwyczaj około 180°C, a zatem obecność materiałów takich jak te między łożyskiem wałkiem a oprawą lub wałem może powodować wyjątkowe natężenie powiększenia termicznego.


"Na przykład łożysko stalowe jest prasowane do oprawy atomowej numer 13; oprawa może rozwinąć się przed łożyskiem stalowym, tracąc w ten sposób zakłócenia łożyska. zatrudnienie łożyska kołnierzowego podczas tego zastosowania może utrzymać łożysko na miejscu– osiowo – niezależnie od braku równowagi w wskaźniku rozszerzenia."

Łożyska kołnierzowe są najczęściej stosowane w lekkich zastosowaniach, takich jak maszyny do przetwarzania żywności, przenośniki, transportowanie materiałów, napędy taśmowe w HVAC, tekstylia, systemy bagażowe, procesy medyczne i różne lekkie zastosowania przemysłowe.


Jak są zainstalowane te łożyska?


Po stworzeniu wyboru, że łożysko kołnierzowe ma kluczowe znaczenie dla urządzenia, montaż łożyska nie jest wyrafinowany. minusem jest to, że wiele rodzajów kołnierzy są kosztowne w produkcji, i może zwiększyć wartość stylu urządzenia.


Zalecenia dotyczące zamknięcia


Na zakończenie Nufer mówi, że rzadko spotyka się z associate w aplikacji pielęgniarskiej wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miniaturowe łożysko wałeczkowe kołnierzowe. "Bardzo ważne jest, aby inżynier planowania przedyskutował wszystkie alternatywy zastosowania z dostawcą łożysk w wyniku wzrostu cen poprzez wybór łożyska kołnierzowego. inżynier planowania musi upewnić się, że nie jest zbyt wymyślanie urządzenia w odniesieniu do wymogu łożyska kołnierzowego. Może zauważyć, że na rynku są zazwyczaj mniej kosztowne wybory dotyczące zarządzania łożyskami. Jednak w przypadku kilku zastosowań łożyska kołnierzowe są jedynymi inteligentnymi różnymi. Dlatego, pozytywnie zobacz Associate in Nursing wykwalifikowanych, aby upewnić się przed stworzeniem wyroku."