tuleje stalowe i tuleje dystansowe

Tuleje są kluczową częścią samochodową, która jest wykonana, aby chłonąć nierówności, kontrolować ruch w stawach i ratować wszelkie hałasy lub wibracje w pojazdach. są one znacznie odpowiedzialne za uczynienie jazdy płynną i zarządzalną, jak to możliwe.


Zamontowane na zawieszeniu pojazdu, tuleje są używane do ramion sterujących, prętów stabilizatora, przegubów kulowych, amortyzatorów i innych części zawieszenia i układu kierowniczego, również jak w montażu silnika i skrzyni biegów itp.


Jeśli nie są one wykonane z najwyższej jakości materiału, będą one miały częsty wpływ, dlatego ważne jest, aby stworzyć pewność, że tuleje, które otrzymujesz zapewnia wsparcie dla produkcji pojazdu. Ponieważ potrzebują w kontakcie częstego ruchu i utraty wagi, ważne jest, że są one zaprojektowane i wykonane w najbardziej zaawansowanym technicznie środowisku możliwe. A nasz certyfikowany specjalista techniczny bierze to pod siebie. Nasza tuleja stalowa jest wyposażona w solidną wytrzymałość mechaniczną, wysoką odporność na zużycie i nakładkę przeciwtarciową, aby zapewnić prosty ruch i obsługę.