stalowe tuleje dystansowe

Stalowe tuleje dystansowe mogą być żebrowym elementem przepustu, który pozwala na poddanie się całej śrubie. Ponieważ nie można ich dokręcić,' czasami są kuliste. Ever Hardware zapewnia wykonane na zamówienie stalowe tuleje dystansowe i konfigurowalne opakowania.


Cynkowanie lub cynkowanie (lub cynkowanie, ponieważ jest najczęściej określane jako w tamtejszym przemyśle) to metoda nakładania ochronnej powłoki metalowej na stal lub żelazo, aby zapobiec rdzewieniu stalowych tulei dystansowych. najbardziej powszechną techniką jest cynkowanie ogniowe, w ramach którego elementy zanurzane są w niezwykle wannie skroplonego metalowego elementu. cynkowanie zabezpiecza na 3 sposoby:

Tworzy powłokę z metalowego elementu, która po nienaruszeniu zapobiega przedostawaniu się substancji korozyjnych do znajdującej się pod spodem stali lub żelaza.

Element metalowy jest anodą zabijającą, aby chociaż powłoka została zeskrobana, odsłonięta stal może być nadal chroniona przez pozostały metalowy element.

Element metalowy chroni swój metal nieszlachetny w procesie chemicznym przed żelazem. Aby uzyskać lepsze wyniki, stosowanie chromianów zamiast pierwiastków metalicznych jest dodatkowo postrzegane jako powiązany trend przemysłowy.

Cynkowanie ogniowe to metoda polegająca na zanurzeniu żelaza lub stali w nadzwyczajnie zanurzonym elemencie metalowym w celu uzyskania odpornej na korozję, wielowarstwowej powłoki ze stopu metalicznego pierwiastka żelaznego i cynku. podczas gdy stal jest zanurzona w metalowym elemencie, zachodzi naukowa reakcja pomiędzy żelazem w stali a także skroplonym metalowym pierwiastkiem. Ta reakcja może być metodą dyfuzyjną, dlatego powłoka tworzy się prostopadle do dowolnej lub wszystkich powierzchni, tworząc stałą grubość w całej połowie. kwiaty cynku mogą być drobnym białym błotem, który (w odróżnieniu od tlenku żelaza) nie powoduje zniszczenia integralności powierzchni podłoża, ponieważ jest on tworzony.