Powszechne zastosowanie brązu manganowego

Powszechnie stosowane brąz manganu
Miedź jest bardzo bliska naszemu ludzkiemu związkowi, nie tylko w bogactwie naturalnym jest bardzo bogata, ale ma także pewną przewodność, przewodność cieplną i naturalną, w wielu gałęziach przemysłu i obszarach używa manganowego brązu, a następnie manganowego brązu Jakie są powszechne zastosowania, Xiao Bian, aby dać znajomym powiedzieć, pierwszy to energetyka, kable zasilające, transformatory i przełączniki, złącza, itp., Produkcja elektroniczna, taka jak stojan, wirnik, itp. Również muszą używać dużo drutu miedzianego, a po drugie, przemysł elektroniczny, potrzeba wysokiej czystości miedzianej miedzi z ulepszoną beztlenową miedzią, układ scalony z miedzią zamiast aluminium jako linia interkonektu z ołowianą ramą. Koniec końców przemysł energetyczny i petrochemiczny, przemysł morski, ponieważ miedź jest nie tylko odporny na korozję w wodzie morskiej, ale również rozpuszczalny w wodzie jony miedzi, może zapobiec zanieczyszczeniu życia w morzu. Ta strona agenta mówi, że czerwony stop manganu w przemyśle okrętowym był również używany w okablowaniu statku powietrznego i stosowane będą systemy hydrauliczne i inne.
Jakiego rodzaju materiał nazywany jest stopem manganowo-miedzianym, jest rodzajem czystej miedzi jako matrycy łączącej inne pierwiastki stopu, manganowy brąz w zastosowaniach przemysłowych to więcej, w zastosowaniu szczególnie dobrej konduktywności, termiczna natura , ciągliwość i odporność na korozję, w przemyśle elektrycznym, który jest stosunkowo szeroki w procesie przesyłu drutu i kabla, który zużywa dużo miedzi, aby osiągnąć efekt pogłębiania, wzrasta również zużycie energii elektrycznej w gospodarstwach domowych, aby zaspokajać potrzeby ludzi. codzienne zapotrzebowanie na energię elektryczną, w kablu, który również dołączył do aplikacji Manganese Bronze, z jej zastosowaniem, gwarantowana jest również elektryczność ludzi, przemysł elektroniczny jest bardzo wschodzącym przemysłem, a mangański brąz w aplikacji będzie również wykazywał większą wartość, a wykorzystanie przestrzeni, aby uzyskać więcej wyników aplikacji. Producenci kruszarek tworzyw sztucznych, aby przypomnieć, że zastosowanie brązu manganowego w życiu istnieje wiele, w różnych pracach Okazje, można odegrać inną rolę.
Brąz manganu ze względu na dobre przewodnictwo elektryczne, przewodność cieplną i ciągliwość, więc przy wytwarzaniu generatorów, kabli i urządzeń przełączających wykorzysta się manganowy brąz, a następnie konkretne obszary zaangażowanego w niego stopu manganu, Xiao Bian. Jak mówią znajomi, pierwsze jest przemysłem elektrycznym, w procesie transportu potrzeba zużywania dużej ilości miedzi, która jest wykorzystywana do zasilania przewodów i kabli oraz przełączników, transformatorów itp., więc energooszczędny i wydajny transformator uzwojenia miedzi, wymienić stare aluminium transformator uzwojenia, jest mądrym wyborem, po którym następuje produkcja silnika, w procesie produkcji silnika, ponieważ manganowy brąz o wysokim przewodnictwie z wysoką wytrzymałością, więc produkcja stojana silnika, wirnika i głowicy wału jest bardzo dobra. Ostatni jest kabel komunikacyjny, ponieważ nośność prądu kabla światłowodowego jest stosunkowo duża, w bagażniku komunikacyjnym na ciągłej wymiany kabli miedzianych. W tym miejscu agent sprzętu do elektroforezy powiedział, że gdy ludzie polegają na komunikacji, kabel kablowy z kablami miedzianymi potrzebuje również wzrastać.