Łożyska kompozytowe kompozytowe mają kompletny i naukowy system zarządzania jakością, najwyższej klasy technologię

kompozytowe łożyska Composite Bearing Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem produkcji i serwisu R & D w jednym z samosmarujących się łożysk, łożysk ślizgowych, łożysk kompozytowych, tulejek bimetalowych, tulei kompozytowych, grafitowych zestawów miedzianych, z łożyska ślizgowego baza produkcyjna - Chiny Zhejiang Jiashan. Dzięki certyfikacji systemu jakości ISO9001-2008, z niezależnymi uprawnieniami do importu i eksportu, produkty są eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych w ponad 10 krajach. Obecne produkty obejmują: łożyska kompozytowe z PTFE z metalowym tworzywem sztucznym, łożyska do smarowania obwodowego POM, łożyska bimetaliczne, łożyska z brązu, smary stałe na bazie miedzi, takie jak ponad 10 rodzajów serii 10 000 rodzajów produktów.


kompozytowe łożyska Firma wprowadziła centrum przetwarzania, frezarka CNC obrabiarek i inne zaawansowane urządzenia, już mają możliwość produkcji różnych łożysk ślizgowych, takich jak prosta tuleja, przez rękaw, naciśnij uszczelkę lub inne specjalne specyfikacje przesuwne łożyska, łożyska kompozytowe w tym samym czasie również Zgodnie ze specyficznymi potrzebami projektowania i produkcji klientów, aby zapewnić klientom najlepsze programy i najlepszą jakość usług. Zakres zastosowania produktu: przemysł motoryzacyjny, maszyny budowlane, maszyny do formowania tworzyw sztucznych, elementy hydrauliczne, maszyny rolnicze, urządzenia biurowe, maszyny spożywcze i farmaceutyczne muszą smarować, ale nie mogą lub trudno smarować różne części przekładni.


Łożysko kompozytowe Wraz z rozszerzeniem globalnej integracji gospodarczej, konkurencja między konkurencją cenową produktów a jakością i aspektami usługowymi kompleksowej zdolności konkurencji, dla której ściśle kontrolujemy jakość produktu, wzmacniamy innowacje technologiczne, produkt w 100% pełną kontrolę w celu zapewnienia wysoka Stopa przejścia produktu. Łożyska kompozytowe posiadają kompletny i naukowy system zarządzania jakością, najwyższej klasy technologię, zaawansowane urządzenia produkcyjne i urządzenia testujące. Nasza uczciwość, siła i jakość produktów uznanych przez branżę. The

Firma została założona w 2010 roku, istniejący personel kilkudziesięciu osób, w tym starszy personel techniczny, stanowił 50 procent; przedsiębiorstwa dysponują różnorodnym sprzętem przetwórczym. Produkcja kilkudziesięciu odmian łożysk. Zbieżność łożysk przez lata doświadczenia produkcyjnego i zdolności produkcyjnych oraz technologii produkcji w celu poprawy, od 2011 r., Rozwoju biznesu, poprawy jakości produktu i poprawy jakości usług, wielu klientów i konsumentów chwalą, coraz więcej Klienci krajowi i zagraniczni zaczęli wykorzystywać serie produktów skupiających konwergencję agenta handlowego.

Łożyska kompozytowe z kompletnym łożyskiem, przetwarzaniem, testowaniem i testowaniem oraz wiodącym zapleczem naukowym i technologicznym, oparte na zaawansowanych metodach zarządzania i wyposażeniu produkcyjnym, doskonałym przedsiębiorstwie, kadrze zarządzającej i technicznej, zaawansowanej technologii produkcji, kompletnych testach.