Miedź grafitowa lub mosiądz

  1. Grafitowy krzew miedziany lub mosiężna tuleje? Jest to problem, że użytkownik, który kupuje miedziany krzew offten konsultuje. Faktycznie, grafitowy krzew miedziany jest lepszy niż zwykły krzew miedziany kilka. Dlaczego?

  1. Wygląd: Tuleja miedziana grafitowa opiera się na wysokowytrzymałym stopie miedzi. To solidne łożyska samosmarujące, lepszy wygląd.

  2. Wygoda manintencji jest inna: tuleje mosiężne powinny być stale lub regularnie naoliwione w celu zapewnienia, że żadne płytki nie są burued lub zablokowane w stanie naoliwionej. A grafitowy krzew miedziany z funkcją beznasmarowania, może być stosowany w oleju, nie jest łatwy, długotrwały olej lub brak środowiska olejowego.

  3. Inna żywotność: W tym samym środowisku pracy żywotność miedzianego krzewu grafitowego jest 2-3 razy większa niż w zwykłym tulejach miedzianych.

    W przypadku tej samej wydajności, grafitowy krzew miedziany jest lepszy. Oczywiście, w zależności od wykorzystania środowiska, aby wybrać poprawnie. Przy zakupie, propozycja, aby umożliwić pracownikom producenta reecommend dla Ciebie.