Jak odróżnić jakość łożysk

Aby określić jakość łożysk wyposażenia, zwykle przeprowadzamy z następujących aspektów:

1. Czy opakowanie zewnętrzne jest przezroczyste

W ogólnych okolicznościach, marka, że normalny producent produkuje ma siebie specjalnego projektanta do podjęcia projektu do pakowania na zewnątrz, i zorganizować fabrykę, która produkuje warunek, aby przejść do produkcji, odpowiednio, pakiet produktu bez względu na linię do bloku kolor powinien być bardzo jasne, bez dwuznaczności.

2, Czy wzornik jest jasny

Każdy produkt łożyskowy zostanie wydrukowany na obudowie produktu łożyskowego jego marką, etykietą itp. Chociaż czcionka jest bardzo mała, ale formalni producenci produktów używają technologii szablonów do drukowania, a w procesie prasowania przed nie przegrzaniem, więc jej czcionka jest mała, ale głęboko wklęsła, bardzo jasna. Ogólnie rzecz biorąc, podrobiona czcionka produktu jest nie tylko rozmyta, ponieważ technologia drukowania jest szorstka, czcionki unoszą się na powierzchni, niektóre można nawet łatwo wytrzeć ręką lub ręcznymi śladami poważnych.

3, Czy jest hałas

Lewa ręka trzyma tulei nadwozia łożyska, prawa ręka przesuwa kurtkę, aby się obracać, słuchaj, czy podczas pracy łożyska występuje hałas. Ze względu na wsteczne warunki produkcji większości podrabianych produktów i ręczną pracę warsztatową, korpus łożyska będzie nieuchronnie mieszany z pyłem, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami w procesie produkcji, więc gdy obrót łożyska pojawi się hałas lub nie sprawne działanie. Jest to klucz do określenia, czy produkt jest markowym produktem od legalnego producenta o rygorystycznych standardach produkcyjnych i pracy maszyny.

4, Czy powierzchnia jest błotniste ślad oleju

To, czy na powierzchni znajduje się błotnisty ślad oleju, wymagamy, abyśmy zwracali szczególną uwagę przy zakupie importowanych łożysk. Ze względu na obecną krajową technologię przeciwrusową i zagraniczne zaawansowane kraje produkcyjne mają pewną lukę, więc leczenie przeciwrusowe korpusu łożyska jest łatwe do pozostawienia grubego śladu oleju, czuć się lepkie, gdy kontakt strony, a zagraniczne oryginalne importowane łożyska prawie nie widzą żadnego oleju przeciwrusowego. Zgodnie z wprowadzeniem przemysłu, specjalne ostrożne ludzie mogą wyczuć specjalny zapach na importowanych łożyskach, jest to zapach oleju zapobiegawczym rdza.

5. Fazowanie jest jednolite

Fazowanie tak zwanego łożyska, czyli przecięcia między powierzchniami poziomymi i pionowymi, podrobionych produktów łożyskowych ze względu na ograniczenia technologii produkcji, w tych rogach części nie są zadowalające, to możemy łatwo zidentyfikować.