Jak zrobić najlepszą instalację łożyska bezołowiowego

Jak zrobić najlepszą instalację łożyska bezołowiowego
beznautrowe instalowanie łożysk, dobrze? Być może zainstalujesz go, ale twoja metoda instalacji może nie powie najlepiej, nasi inżynierowie zrobią krótkie wprowadzenie do ciebie, jak zrobić najlepszą instalację łożyska bezołowiowego.
1) Przygotowanie bezołowiowego łożyska: Ponieważ łożysko bezołowiowe jest obrabiane i przepakowywane przez rdzę, nie otwieraj opakowania, dopóki nie zostaniesz narażony na działanie sprzętu. Inne, bezołowiowe łożyska na olejach antykorozyjnych pokrytych dobrą wydajnością smarowania, w ogólnym celu bezołowiowego łożyska bezołowiowego lub wypełnionego smarem, mogą być używane bezpośrednio bez czyszczenia. W tym czasie bezołowiowe łożyska łatwe do rdzewienia, nie długi czas na miejsce.
2) Kontrola wału i obudowy: Wyczyść wałek i obudowę, aby potwierdzić, że nie pozostały żadne zadrapania ani mechaniczne zadziory. Powłoka nie może zawierać piasku ani żwiru (SiC, Al2O3 itp.) I tak dalej. Sprzętowe łożysko bezołowiowe przed sprawdzeniem kwalifikowanego wału i powłoki na powierzchni współpracującej smarować olejem mechanicznym.
metody urządzeń łożyskowych oilless ze względu na rodzaj łożyska i warunki współpracy są różne. Ponieważ ogólny obrót wału, więc wewnętrzny pierścień i zewnętrzny pierścień mogą być używane do współpracy z przerwą, a zewnętrzny obrót pierścienia, zewnętrzny pierścień przy użyciu współpracy zakłóceń.
(1) ciśnienie w urządzeniu: naciśnij urządzenie zazwyczaj korzystać z prasy, może również użyć śrub i nakrętek, zmuszony do użycia młotka ręcznego, gdy sprzęt.
(2) Ciepłe zestawy wyposażenia: bezołowiowe łożyska w oleju podgrzanym do rozszerzania się, a następnie urządzenia w trzonie metody termicznej mogą wytwarzać łożyska bezołowiowe, aby uniknąć niepotrzebnej siły zewnętrznej, w krótkim czasie, aby ukończyć sprzęt.
Kryteria oceny zależą od właściwości mechanicznych i znaczenia, a także od cyklu inspekcji. Jeżeli następujące uszkodzenia, łożyska oilless nie będą ponownie użyte, należy je wymienić. Przy stosowaniu bezołowiowego łożyska w procesie, smar jest bardzo ważny. Jeśli używasz pogorszenia jakości smaru, nie tylko nie możesz odgrywać właściwej roli, ale także uszkodzić łożyska.
Skręcenie oleju smarowego w kciuku i palec wskazujący pomiędzy wielokrotnym szlifowaniem, lepsze smary odczuwają smarowanie, mniej zanieczyszczeń, brak tarcia, jeśli palce między piaskiem i tym podobne mają większe poczucie tarcia, to olej w zanieczyszczeniach, nie mogą być używane, należy wymienić nowe smary.
bezgłowy dźwięk bieżni łożyska i jego metoda sterowania Dźwięk w rolce jest wtedy, gdy operacja bezołowiowa, walcowanie na powierzchni bieżni i wydawanie śliskiego ciągłego dźwięku powoduje, że wszystkie łożyska toczne będą występowały w unikalnym dźwięku podstawowym. Ogólny dźwięk łożyska to dźwięk ścieżki plus inne dźwięki. Dźwięk bieżni łożyska kulkowego jest nieregularny, częstotliwość 1000 Hz lub więcej, jego główna częstotliwość nie zmienia się wraz z prędkością, ale całkowity poziom ciśnienia akustycznego wraz ze wzrostem i zwiększeniem prędkości.
Dźwięk wału z dużym bezołowiowym łożyskiem, poziom ciśnienia akustycznego na bieżni zmniejsza się wraz ze wzrostem lepkości; i dźwięk bieżni małych łożysk, poziom ciśnienia akustycznego w lepkości wzrósł do około 20 mm2 / s lub więcej, przez zmniejszenie I do wzrostu. Im większa jest sztywność łożyska, tym niższy całkowity poziom ciśnienia akustycznego dźwięku bieżni. Jeśli luz promieniowy jest zbyt mały, całkowity poziom ciśnienia akustycznego i główna częstotliwość dźwięku bieżni wzrośnie gwałtownie w miarę zmniejszania luzu promieniowego.
W procesie produkcyjnym wiele razy okazało się, że dokładność łożyska bezołowiowego nagle się zmieni, co powoduje, że często pojawia się wiele problemów produkcyjnych, w końcu co jest przyczyną? Dzisiaj Xiaobian ty z czarną ręką za kulisami;
1. Temperatura jest zbyt wysoka, będzie bezołowiowe wyżarzanie łożyska, zmniejszając właściwości mechaniczne łożyska bezołowiowego; temperatura jest zbyt niska, wartość rozszerzalności cieplnej jest niewystarczająca, trudna do złożenia. W naprawie sprzętu, mechanik czasami z powodu nieogrzewanego ogrzewania łożyska jest niewystarczający, łożysko bezdętkowe nie może dopasować się do prawidłowej pozycji, zmuszone do zmuszania do zdejmowania, co zwiększa intensywność pracy.
2. łożysko oilless zainstalowane w komputerze po zakończeniu, takie jak pomiar bicia promieniowego wrzeciona można znaleźć w każdym zwoju wartości pomiarowych mają pewną zmianę; pomiar ciągły, można znaleźć po określonej liczbie obrotów, zmiana ta zostanie powtórzona w przybliżeniu. Skala stopnia zmiany jest "quasi-okresowa" dokładności rotacji cyklicznej, a wielkość zmiany w quasi-okresie jest duża, tj. Dokładność obrotu rotacji jest niska.