Jak zidentyfikować jakość łożyska bimetalicznego

Jak rozpoznać jakość łożyska bimetalicznego
Zidentyfikuj jakość łożyska bimetalicznego, zwykle z następujących aspektów:
1, czy opakowanie jest jasne
W normalnych okolicznościach regularni producenci tej marki mają własny projekt i projekt zewnętrznego opakowania, a także organizują warunki produkcji fabryki, aby produkować, dlatego opakowanie produktu od linii do kolorowego bloku powinno być bardzo jasne, niedwuznaczny.
2, drukowanie stali jest jasne
Każdy z bimetalicznych produktów łożyskowych będzie drukowany na bimetalowym korpusie łożyskowym z nazwą marki, etykietą i tak dalej. Chociaż czcionka jest bardzo mała, ale regularni producenci produktów wykorzystywanych w drukowaniu technologii druku, a nie przed obróbką cieplną przed słowem, więc czcionka jest mała, ale wklęsła, głęboka, bardzo wyraźna. Zwykle, podróbki produktów, czcionka jest nie tylko zamazana, ponieważ technologia druku jest szorstka, czcionka unosi się na powierzchni, a niektóre z łatwością można wyczyścić ręcznie lub ręcznymi śladami poważnych.
3, czy jest hałas
Lewa ręka trzyma bimetaliczne zestawy korpusów łożyska, prawa ręka rzuca kurtką, aby się obracała, słuchaj podwójnego procesu pracy z metalowym łożyskiem, czy jest hałas. Ponieważ większość warunków produkcji podrobionych produktów za sobą, całkowicie ręczna praca warsztatowa, w procesie produkcji łożyska bimetalowego będzie nieuchronnie mieszać się z pyłem, piaskiem, klasą zanieczyszczeń, więc gdy obrót łożyska bimetalicznego nastąpi, gdy hałas lub biegną Niezbyt gładkie zjawisko. Ma to na celu ustalenie, czy produkt jest zgodny z rygorystycznymi normami produkcyjnymi, oraz korzystanie z maszyn regularnych producentów kluczowych produktów marki.
4, czy powierzchnia mętnych śladów oleju
Czy na powierzchni występuje zmętniały olej? To wymaga od nas zakupu importowanego łożyska bimetalowego, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Ponieważ obecna krajowa technologia antykorozyjna i zagraniczne zaawansowane kraje produkcyjne mają pewną lukę, więc obróbka rdzenia bimetalicznego korpusu łożyska jest łatwa do pozostawienia grubych śladów oleju, dotyk dłoni jest gęsty lepki, podczas gdy oryginalny import z zagranicy bimetalu ma prawie nie widać żadnych śladów oleju antykorozyjnego. Według specjalistów z branży, szczególnie ostrożni ludzie mogą być importowane w bimetaliczny zapach łożyska specjalnego smaku, który jest smak oleju antykorozyjnego.
5, faza jest jednolita
Tak zwana podwójna metalowa skos łożyska, czyli przecięcie poziome i pionowe, podrobione bimetaliczne łożyska ze względu na ograniczenia technologii produkcji, w tych narożnych zakamarkach usuwania niezadowalających, które możemy łatwo zidentyfikować
bimetaliczne łożysko w codziennym życiu i pracy w roli wielkiej, tak wielu miejsc używa się do bimetalicznego łożyska, wraz z popularnością łożyska bimetalicznego, z pojawieniem się ważnej kwestii jest to, jak łożysko bimetaliczne Wykorzystanie procesu do osiągnięcia bezpieczna eksploatacja, starajcie się unikać nieprawidłowego użytkowania bimetalicznego sprzętu łożyskowego, być może jakości własnego sprzętu, formowania personelu uszkodzeń, tych aspektów potrzeb wielu ludzi, których próbujemy. Uszkodzenia do pewnego czasu są zawsze nieoczekiwanie niespodziewane, na takie obrażenia zwykle powodują wiele szkód, te obrażenia czasami są trudne do uniknięcia, ale także dużo ucieczki, ale przy użyciu Zepsutych maszyn możemy nadal zwracać uwagę na dużo, bezpieczną obsługę, bezpieczeństwo, tak aby cały czas kontrolować działanie łożyska bimetalicznego.
W przemyśle łożysk bimetalowych rola łożysk bimetalicznych jest bardzo duża, mogą znacznie zwiększyć wydajność i pomóc ludziom w szybszym rozwiązywaniu wielu problemów. Jeśli w przemyśle jest brak takiego bimetalicznego sprzętu łożyskowego, wówczas będzie to miało wielki wpływ na pracę, dlatego zazwyczaj trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Kwestie związane z bezpieczeństwem są nie tylko związane z własnymi, ale także z wieloma ludźmi wokół ciebie, więc musimy robić bezpieczną produkcję, bezpieczną każdego dnia, tylko my jesteśmy poprawni, bezpieczni operujemy łożyskiem bimetalu, możemy każdego dnia pozwolić sobie na bezpieczeństwo życie.