Wprowadzenie charakterystyki miedzianego rękawa grafitowego

Charakterystyka miedzianego rękawa grafitowego w stosowaniu różnych scenariuszy jest następująca:

I..Wybierz wysokiej wytrzymałości i wysokiej jakości materiały ze stopu miedzi, aby zapewnić stabilną wydajność i żywotność od 3 do 5 razy zwykłych produktów z miedzianych tulei.

IMG_4988_副本

II..Wybierz różne materiały stopowe o wysokiej temperaturze w zależności od różnych warunków pracy w wysokiej temperaturze 200 ° C, 400 ° C i 600 ° C, i przeprowadzić specjalną obróbkę, aby zapewnić doskonałą wydajność i żywotność w różnych środowiskach wysokotemperaturowych.

IMG_0174_副本

III..Różne materiały ze stopu miedzi mogą być wybierane w zależności od różnych środowisk wodnych "wody morskiej, słodkiej, deszczowej, ścieków itp.", a w połączeniu z różnymi potrzebami klientów w zakresie indywidualnego przetwarzania w celu spełnienia wymagań użytkowania.

IMG_1109_副本

IV..Zgodnie z liniową prędkością i charakterystyką struktury produktu, wybrać odpowiedni materiał stopu miedzi jako kolektyw. Biorąc pod uwagę charakterystykę szybkiego ruchu i smarowania środowiska i innych czynników, racjonalnie zaprojektuj szczegóły produktu i dążyj do najlepszego efektu wykorzystania.

IMG_1176_副本

V..W zależności od rodzaju i sytuacji korozji dobierane są różne odporne na korozję materiały miedziowe ze stopu, a specjalna obróbka odbywa się zgodnie z wymaganiami klienta, aby osiągnąć dobry efekt użytkowania.

IMG_0245_副本