Załadunek i dostawa towarów nośnych w Rongchang

Minęło 76 dni od zamknięcia przez Wuhana przejścia Lihan 23 stycznia. Wczesnym rankiem rano Wuhan został zawieszony na 76 dni i ponownie uruchomiony. Lotnisko zostało zniesione, stacja została odrestaurowana, autostrada została zniesiona, a ludzie wrócili do pracy. Po wietrze i deszczu słońce zawsze świeciło. Kiedy zieleń wspięła się na gałąź i na drodze była temperatura, Wuhan ponownie emitował dawno utracony dym i ogień. Wuhan się trochę obudził.


Odłączanie nie jest równe oduwnianiu obrony, nie powinno być zbyt zrelaksowane. Obecnie międzynarodowa epidemia rozprzestrzenia się szybko i istnieje ryzyko przywożonych przypadków w Chinach.


Na szczęście epidemia nie miała wielkiego wpływu na Rongchang jako całość. Produkcja, pakowanie i dostawa towarów były w porządku. Dziś rano nasz magazyn załadował zapakowane towary, postęp produkcji i szybkość dostawy będą zgodne z ustaleniami. Klienci nie muszą się martwić o jakość i czas dostawy produktów w ogóle. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę.