Konserwacja łożysk kompozytowychUtrzymanie łożyska kompozytowego

W konserwacji łożyska kompozytowego powinniśmy wykonać następujące dwa sposoby wykonania powiązanych prac konserwacyjnych, przyjrzyjmy się konkretnej praktyce.

1. Chcemy wykonać dobrą robotę smarowania konserwacji dla niego, możemy umieścić więcej w łożysku kompozytowym wewnętrznej korozji oleju, po wysuszeniu, może być na dodawanie smaru w środku, więc widać, że wnętrze oleju smarowego jest wystarczające , więc w czasie użytkowania będziesz bardziej bezpieczny i niezawodny, i nie wpłynie to na obwód pierścienia uszczelniającego, może pracować w warunkach gwarancji w normalnej pracy.

2. Po utwardzeniu kompozytowego łożyska, wyślemy go dookoła wszystkich czystych, upewnimy się, że nie będzie w nim pyłu i osadu, a powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy podczas czyszczenia nie ślepo pójdziemy na czyszczenie, aby przyniesie pewne problemy, jeśli nie ma profesjonalnych środków czyszczących i narzędzi czyszczących, więc mimo pyłu w powyższym, również nie chcemy sobie z tym poradzić, to tylko doprowadzi do poważniejszych, ilość pyłu powyżej doprowadzi do więcej poważne problemy, wpływa na jego specyficzną wydajność gry.

Powinieneś wiedzieć, że łożyska kompozytowe mają wiele zastosowań mechanicznych. Na sprzęcie różnego rodzaju maszyn, łożysko kompozytowe może uzyskać największą wydajność, osiągnąć maksymalne korzyści ekonomiczne z automatyzacji i wydajności prowincji. Charakterystyka łożysk kompozytowych jest lekka, odporna na korozję, wymienność i niski koszt. Ale jest wielu ludzi, którzy nie wiedzą, jakie przygotowania należy wykonać przed zainstalowaniem łożyska kompozytowego i na co należy zwrócić uwagę? Pozwól, że podzielę się z tobą pięcioma krokami kompozytowego łożyska.

Etapy montażu kompozytowej łożyska:

1. Przed zainstalowaniem łożyska kompozytowego musi usunąć krawędzie, zabrudzenia i blizny po powierzchni mechanicznej powierzchni montażowej. kompozytowe łożyska pokryte olejem antykorozyjnym, przed instalacją, należy użyć czystego oleju umyć dane po instalacji, zazwyczaj łatwo usunąć rdzy po oleju przeciw rdzy, dane sugerują stosowanie oleju smarowego o niskiej lepkości wrzeciona daub.

2. Delikatnie połóż kompozytowe łożysko na stoliku i użyj bocznej nieruchomej śruby lub innego uchwytu, aby delikatnie zamknąć szynę i boczną powierzchnię montażową. Ważne jest, aby potwierdzić, czy otwór na śrubę jest zgodny z otworem na śrubę przed instalacją i będzie to miało znaczny wpływ na precyzję połączenia i jakość użytkowania.

3. Śruba ustalająca łożyska kompozytowego jest umieszczona w sekwencji w kierunku środkowym, tak aby prowadnica i pionowa powierzchnia montażowa pasowały do siebie, a położenie środkowe zaczyna naciskać dwa końce, aby uzyskać bardziej stabilną precyzję. Po nieznacznym dociśnięciu poziomu podstawy pionowej, siła blokująca bocznego punktu odniesienia zostaje wzmocniona, dzięki czemu kompozytowe łożysko może skutecznie dopasować się do bocznego punktu odniesienia.

4. Za pomocą klucza dynamometrycznego zablokuj moment obrotowy zgodnie z różnymi materiałami i dokręć śrubę pozycjonującą kompozytowego suwaka łożyska.

5. Zainstaluj pod-szynę w tym samym trybie instalacji i zamontuj przesuwne siedzenie na szynie głównej i szynie wtórnej. Należy pamiętać, że po zainstalowaniu prowadnicy liniowej na przesuwnym gnieździe, nie można zainstalować wielu kolejnych przystawek ze względu na ograniczoną przestrzeń instalacyjną, która musi być zainstalowana na tym etapie w przystawce.

Delikatnie umieść platformę mobilną w gnieździe przesuwu głównej szyny łożyska kompozytowego i prowadnicy dodatkowej, a następnie zablokuj bok platformy mobilnej, aby dokręcić śruby, a następnie dokończ pozycjonowanie.