Zasada montażu bezolejowy komprezsor łożyska i środki ostrożności

Zasada montażu bezolejowy komprezsor łożyska i środki ostrożności
Bezolejowy komprezsor toczne z głównym odnosi się do zestawu bezolejowe pierścienia wewnętrznego i wału z pierścieniem zewnętrznym i siedzenia z bezolejowy komprezsor łożyska jest ustalona z miedzi łożyska do zapewnienia, że meczu. Toczenia s bezolejowy komprezsor łożyska są znormalizowane, więc z innymi częściami z otworu łożyska bezolejowy komprezsor jako odniesienia otworów, pierścień zewnętrzny jest osi odniesienia, z kodem nie oznaczone. W rzeczywistości średnicy łożyska bezolejowy komprezsor i średnica tulei miedzi ma tolerancję niewielkie odchylenia ujemne i otwór odniesienie ogólne cylindra i oś odniesienia kierunku odchylenia, wartość nie jest taki sam, więc bezolejowy komprezsor łożysku otwór z wału niż ogólne butli z tego samego rodzaju krawat bardziej ważne.
Tocznych łożyska bezolejowy komprezsor s z zasadą wybór łożysk bezolejowych bezolejowy komprezsor s powinny opierać się na poziom prędkości, obciążenia rozmiar, zmiany temperatury i innych czynników decyduje. Z maja zbyt luźne, ze względu na wewnętrzny i pierścień zewnętrzny jest zbyt duże odkształcenia sprężystego i wpływu na normalne funkcjonowanie s bezolejowy komprezsor łożysk, ale także marka bezolejowy komprezsor łożysk s montażu i demontażu trudne. W ogóle, wysoka prędkość, duże obciążenia, zmiany temperatury w s bezolejowy komprezsor łożyska powinna była ściśle związana z niektóre z olejowych łożyska powinny być usunięte w bardziej luźno meczu rotacji z pierścieniem powinny być obcisłe, koło powinno być luźne z niektórymi. Z pierścieniem wewnętrznym łożyska bezolejowy komprezsor z wałem obrotowym często używane m6, k5, k6, j5, n6, js6; i -obrotowy pierścień zewnętrzny mecz bezolejowy komprezsor otworu łożyska siedzenia często używane, J6, J7, H7, G7 i tak dalej.
Bezolejowy komprezsor łożyska tocznego z uwagi jest zazwyczaj mocno, w celu ułatwienia montażu, aby zapobiec uszkodzeniu łożysk bezolejowy komprezsor s, należy podjąć rozsądny zestaw Metoda zapewnienie jakości montażu, konstrukcja należy również podjąć odpowiednie środki.
Podczas montażu łożyska bezolejowy komprezsor s, s Małe łożyska bezolejowy komprezsor można delikatnie i równomiernie naciskać młotkiem miedzi z okucia. Duże łożysko bezolejowy komprezsor s może być użyty z prasy. Duży rozmiar i z s mocno bezolejowy komprezsor łożyska mogą być ogrzewane i rozszerzony po części. Należy zauważyć, że siły powinny być stosowane do zestawu pierścienia, w przeciwnym razie może to spowodować uszkodzenie łożyska bezolejowy komprezsor s. Podczas usuwania bezolejowy komprezsor łożysk s, specjalne narzędzia może służyć. Aby ułatwić demontaż wysokość s bezolejowy komprezsor łożyska powinna być niższa niż wysokość pierścienia wewnętrznego i wartości mogą być sprawdzane pod kątem bezolejowy komprezsor łożysk s.

Odległość między s bezolejowy komprezsor łożyska w pucharach jest długi, i s bezolejowy komprezsor łożyska stożkowe są zwykle używane. Pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne montowane są oddzielnie i operacja jest wygodne. Średnica-kojarzenia części tulei, nieco większe, zarówno sprzyjających bezolejowy komprezsor pierścienia zewnętrznego obciążenia łożysk, ale także zmniejsza obszar przy obróbce otworów.