Łożysko bezołowiowe specjalizujące się w produkcji łożysk ślizgowych w przetwórstwie przedsiębiorstw

Łożyska bezołowiowe Łożyska bezolejowe to profesjonalna produkcja zakładów przetwarzających łożyska ślizgowe, fabryka znajduje się w Hefei, prowincja Anhui Yaohai Industrial Park Wenshong Road i skrzyżowanie Tianshui Road na wschód 100 metrów. Produkty są eksportowane głównie do Szanghaju, Jiangsu, Zhejiang, Guangdong, Shandong, Pekinu, Tianjin, Hebei, Henan, Hefei, Shaanxi, Syczuan, Chongqing, Shaanxi, Mongolii Wewnętrznej, Xinjiang, Qinghai, Jiangxi i innych prowincjach. Produkty są szeroko stosowane w metalurgii, motoryzacji, motorze, ciągniku, oleju, silniku, elektronice, maszynie olejowej, walcowni, hydraulice, maszynach budowlanych, maszynach inżynieryjnych, ochronie wody, inżynierii wodnej, medycynie, maszynach przemysłu lekkiego, lotnictwie, lokomotywa kolejowa i inne pola.

Łożysko bezołowiowe Główne produkty to seria trójwarstwowych łożysk bezolejowych SF-1, serie SF-2 z łożyskami do smarowania granicznego, łożyska bezolejowe Seria JDB z samosmarownymi łożyskami na bazie miedzi, seria podwójna JF800 łożyska metalowe, łożyska walcowane brązowe serii FB090, łożyska hutnicze z serii FU, seria FZ łożyska liniowe z koszykiem stalowym, nasza firma jest zgodna z niemiecką normą DIN1494 i dostosowana do wymagań klienta różnych typów norm lub niestandardowe produkty.

Wraz z rosnącym popytem krajowym, będę dostarczać więcej produktów wysokiej jakości i jak zawsze szczera usługa, z zadowoleniem przyjmuje szerokie rzesze starych i nowych klientów odwiedź przewodnik!

bezołowiowe łożyska Firma jest profesjonalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży bezolejowych łożysk, samosmarujących się łożysk, łożysk ślizgowych i deskorolek. Opieramy się na dojrzałej technologii, zaawansowanym sprzęcie, doskonałej technologii i testowaniu, aby produkować w różnych warunkach w warunkach bezolejowych łożysk, samosmarujących się łożysk, łożysk ślizgowych i deskorolek, głównymi produktami są: Seria 10 łożysk bimetalowych OOB-50, seria samosmarujących łożysk tocznych z masą stałą OOB-50, łożyska z brązu serii OOB-22, są szeroko stosowane w przemyśle lokomotyw parowych, maszynach budowlanych, maszynach wodnych, maszynach plastikowych, zautomatyzowanych linie produkcyjne, maszyny do drukowania i pakowania, takie jak konieczność prowadzenia pojazdów i nie mogą zatankować lub trudne do utworzenia części z folii olejowej.

Firma jest w Chinach profesjonalnej produkcji łożysk ślizgowych wiodących przedsiębiorstw, państwowych przedsiębiorstw high-tech, prowincja Zhejiang, "AAA" poziom Shou kontraktowych przedsiębiorstw re-kredytowych ISO9001, ISO14001 i ISO / TS16949 międzynarodowej jednostki certyfikacji. Znajduje się w Jiaxing City, Zhejiang Province Jiashan County suchym piecu parku przemysłowego na 18 Hongwei Road, piękne otoczenie, wygodny transport, blisko 320 drogi krajowej, firma zajmuje powierzchnię 66.000 metrów kwadratowych. Firmowe urządzenia do obróbki mechanicznej, wyrafinowane, wyposażone w wyrafinowane urządzenia testujące i testujące, produkty o dużej konkurencyjności na rynku. Wyposażony w jakość produktu, aby był skuteczny, aby zapewnić, że wszystkie typy urządzeń do przetwarzania i testowania, zapewniając jednocześnie pierwszorzędną obsługę posprzedażną, w OEMs zyskały dobrą reputację.

Łożyska bezołowiowe Główne produkty firmy to: łożyska bezolejowe SF, łożyska bezolejowe Łożyska bimetalowe JF, łożyska z brązu FB, łożyska ślizgowe stałe z powłoką JDB i inne produkty z serii 16, były w wysokiej temperaturze, wysokiej prędkości i inne okazje były używany. Firma ma wysokiej jakości, silny zespół techniczny, urządzenie do testowania dźwięku, została wymieniona jako centrum techniczne prowincji Zhejiang. Produkty ZOB stanowią ponad 45% eksportu do Niemiec, Włoch, Japonii, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Tajwanu, ponad 30 krajów i regionów w celu stworzenia dobrej międzynarodowej reputacji.

Czy krajowe przedsiębiorstwa high-tech, prowincja Zhejiang, "AAA" poziom Shou zaciągać kontrakty przedsiębiorstw, w 1998 roku przez certyfikat ISO9002: 1994, w 2001 roku poprzez certyfikat ISO9001: 2000; 2003 rok przez certyfikat QS9000: 1998; 2004 Certyfikat ISO14001: 2004; 2004 r. Poprzez certyfikat ISO / TS16949: 2002. ...