Technologia przetwarzania i charakterystyka nakrętek mosiężnych

W częściach wspólnych nakrętka mosiężna wykorzystuje najczęściej jedną z najczęściej stosowanych. Jego głównym zastosowaniem jest wykorzystanie inżynierii rurociągów połączeń mocujących może zapewnić spójność pomiędzy wszystkimi akcesoriami wyposażenia!

Nakrętkę miedzianą o niskim koszcie i małej dokładności można obrabiać za pomocą tokarki. Ale defekt turbiny miedzianej jest niestabilny, z małą dokładnością, ale niskim kosztem. Drugi blok odporny na zużycie to aktywna nakrętka miedziana przetwarzająca tokarkę, przed wyprodukowaniem zgodnie z inną, dobrze działającą konstrukcją samochodu CAM, pozwala torowi CAM zapewnić dokładność kształtów i rozmiarów nakrętek miedzianych, większą precyzję, wysoką moc , kapitałowa nakrętka miedź jest niska; Trzeci rodzaj technologii przetwarzania miedzi nakrętki: wybierz CNC numerycznej kontroli przetwarzania tokarki miedzi, to jest zwykle na miedzi nakrętka ogólna średnica zewnętrzna zewnętrzna średnica jest większa w więcej niż 20 mm miedzi nakrętka najbardziej wybrać obróbkę sterowaną numerycznie tokarki , Obróbka tokarki CNC jest podzielona na dwa rodzaje, jeden z nich to precyzyjna CNC kontrola numeryczna, małe CNC ma swoje zalety.

Charakterystyka mosiężnej nakrętki:

1. Ze względu na zastosowanie przez niego odmiany nakrętka miedziana ma inny kształt. Przy wyborze nakrętki miedzianej najczęściej wybiera się najbardziej odpowiedni do urządzenia mocującego link, być może produkty inżynierskie!

2. Wytrzymałość nakrętki miedzianej jest dobra i ogólnie utrzymuje pewne urządzenie do szczeliny.

3. Surowy materiał nakrętki miedzianej jest zwykle mosiądzem, ponieważ doskonałe właściwości miedziowego surowca sprawiają, że miedź jest bardzo popularna!

4. Nitka z mosiężnej nakrętki znajduje się wewnątrz, zazwyczaj nie jest po prostu źle.

5. Struktura nakrętki mosiężnej jest rozsądna, a pozostała jej różnorodność jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów ogrzewania wodnego.