Powiadomienie o zmianie nazwy firmy produkującej łożyska Rongchang

Zmiana nazwy firmy dotyczy zmiany nazwy rejestracji przedsiębiorstwa' Zmiana nazwy firmy nie jest przypadkowa. To jest to samo, co utworzenie zarejestrowanej firmy. Konieczne jest również dostarczenie określonych materiałów i postępowanie zgodnie z przewidzianym procesem, zgodnie z przepisanym procesem.


Firma Rongchang Bearing przeprowadziła następujący proces w celu zmiany nazwy firmy.


Spółka musi najpierw wypełnić formularz oceny zgody na zmianę nazwy spółki, a następnie nasza spółka zwołuje walne zgromadzenie wspólników - zgodnie z opiniami różnych akcjonariuszy ustalana jest nowa nazwa spółki. Przy dokonywaniu zmian należy przedstawić kopię zezwolenia na prowadzenie działalności firmy i jej kopię, a także kopię dowodu osobistego agenta.


Drugim krokiem jest uzyskanie wniosku o rejestrację zmiany przedsiębiorstwa, po czym Biuro Przemysłu i Handlu zaczyna przyjmować i wydawać zezwolenie na prowadzenie działalności. Przed wydaniem nasza firma dostarcza formularz zgłoszeniowy o rejestrację zmiany przedsiębiorstwa wraz z pieczęcią firmową i wyznaczonym przedstawicielem lub współautorem. Dowód, powiadomienie o zmianie nazwy firmy i kopia zezwolenia na prowadzenie działalności firmy.

微信图片_20200417091848_副本


Następnie firma może przygotować nową oficjalną pieczęć do następnego kroku i zmienić certyfikat kodu organizacji. Wreszcie, Jiashan Rongchang Sliding Bearing Co., Ltd. został oficjalnie przemianowany na Jiaxing Rongchang Bearing Co., Ltd.

QQ截图20200417084644_副本