Ekonomiczna skala łożysk Rongchang oczywiście się rozszerzyła, a jakość rozwoju stale się poprawiała

Rongchang Bearing i zmienił nazwę firmy" Jiashan Rongchang Sliding Bearing Co., Ltd." do GG: Jiaxing Rongchang Bearing Co., Ltd." 23 marca 2020 , zmiana z powiatu na miasto , oznacza to, że firma rośnie, skala rośnie, rośnie wolumen biznesu, firma ma nieograniczone perspektywy.


Dlatego w związku z rozwojem i poszerzaniem potrzeb biznesowych, istniejąca hala produkcyjna warsztatowa i powierzchnia magazynowa nie wystarczają, a nowy warsztat produkcyjny należy zbudować na bazie oryginalnego warsztatu, który będzie wykorzystywany jako warsztat produkcyjny i magazyn.


Wszystkie materiały do ​​budowy zakładu zostały odebrane 17 kwietnia, a budowa rozpoczęła się 20 kwietnia.

IMG_4751_副本


IMG_4748_副本

Firma ma takie osiągnięcia, których nie sposób oddzielić od każdego pracownika firmy. Mam nadzieję, że w przyszłości wszyscy będą nadal rozwijać się i wycofywać z firmą, wspólnie się rozwijać, jednoczyć i zapewniać klientom usługi lepszej jakości.

IMG_4762_副本

Firma Jiaxing Rongchang Bearing Co., Ltd. została założona w 2007 roku. Jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji tulei miedzianych, tulei miedzianych grafitowych i łożysk samosmarujących. Głównymi gałęziami przemysłu pomocniczego dla różnych produktów są samochody, motocykle, różne rodzaje hydrauliki maszyny, maszyny metalurgiczne, maszyny do kucia, maszyny do ropy naftowej, maszyny inżynieryjne, maszyny górnicze, obiekty energetyczne itp. Wystarczająca kadra inżynieryjno-techniczna oraz rezerwy wykwalifikowanych pracowników, skrupulatna świadomość jakości, efektywne podstawy zarządzania, wyrafinowany sprzęt produkcyjny i koncepcja zarządzania integralnością&„najpierw być dobrym człowiekiem, a potem robić interesy GG”; oraz silna siła finansowa to szeroka przestrzeń rozwojowa firmy&# 39.