Proces produkcji miedzi rękaw

Proces produkcji miedzi rękaw

stalowe tuleje miedzi Tuleja tuleje aplikacji i metody redukcji carbothermal do produkcji berylu - tlenek berylu, beryl stop w stopionym tulei miedzi, redukcja emisji dwutlenku węgla, miedzi i miedzi następnie pierwiastków stopowych. Używać redukcji carbothermal przemysłu ze stopu berylu i miedzi, pieca łukowego jest umieszczony w zamkniętym pojemniku, operator nosi maskę ochronną, 10% -13 pierwszych % tlenek berylu i 3% młyn kulowy Toner miesza się z ziemią, a następnie warstwą Miedź, warstwy tlenku berylu i tonera, ładowane z łuku elektrycznego pieca do topienia mieszanki topienia mieszając moc, aby dotrzeć do 200 stopni Celsjusza piekarnika temperatura awarii. Chłodzenie do 950 ° C do 1000 ° C, nazwa stopu spalone berylu, węgla, pozostałości proszku float, żużel, a następnie pieczone, wlewa się do 950 ° C, 2,25 kg 5 kg Sztabka.

Miedź berylowa wytopu stopu, w tym nowym metalu, złom, surowce pomocnicze i stopu przetopienia. Całkowitej berylu berylu - Stop miedzi (4% berylu); nowe metalowe niklu (Ni), oznacza to, że Nikiel elektrolityczny, niklu, ale najlepiej wykorzystać? Stopów miedzi kobaltu (zawierające 15% tytanu, 27,4% osób), ze stopu kobaltu i miedzi (kobalt i stopów kobaltu) tytanu, magnezu, ze stopu magnezu i miedzi (magnezu 35,7%). Ciał obcych (wióry, pył, kawałki, itp.) i mniejsza strata, zwykle remel sztabki w stopu ponownie; remelting materiału remelting materiału zwykle jest dodawany do niektórych odlewania odpadów i odpadów jest bezpośrednio do pieca.

Stalowa Tuleja do non próżni i próżni pęknięty wałek Beryl bloki Stop miedzi. Aktualne wykorzystanie Miedź berylowa stopu wlewki, nie próżniowe narzędzi, w tym żelaza przechylony, wlewki, półciągłego wlewki i wlewki ciągłe rzeczywistej produkcji. Pierwsze dwie metody są używane do małych fabryk. Eksperci twierdzą, że w niskiej zdolności, na białym tle, i nawet nie compact, beryl miedzi krystaliczna, jest najlepszym sposobem, aby dostać mieszane wytopu i podciśnienia próżni bar. Próżniowe bloki metody, takie jak Beryl łatwe utleniania elementy, zawartość tytanu ma znaczący wpływ, jeśli to konieczne, mogą być w obojętnym gazem.

pasywacja - Hot-Cold Rolling - wody hartowanie - Frezowanie - walcowanie na zimno - odtłuszczone mleko - rozwiązanie - kwas umyć - (800 stopni Celsjusza i-900 stopni Celsjusza).

Klasyfikacja i analiza wydajności tuleje miedzi

Miedź ustawia tulei bez smarowania olejowego lub mniej smarowania olejowego, w lokalnej nie może lub trudne do zastosowania do korzystania z paliwa bez konserwacji lub mniej konserwacji tankowania.

Miedzi rękaw Tuleja dobrą odporność na ścieranie, niski współczynnik tarcia, długi okres użytkowania.

Miedź Tuleja tuleje odpowiednią ilość Sprężysto plastyczna, możliwość rozłożenia stres szeroko do obsługi powierzchni do wzmocnienia, łożyska, nośność

W celu wyeliminowania miedzi rękaw tarcie statyczne i dynamiczne, podobne do współczynnika pełzania niskiej prędkości w celu zapewnienia dokładności pracy mechanicznej.

Zrobić miedzi zestawy tulei maszyny, aby zmniejszyć wibracje, hałas, zapobiegania zanieczyszczeniu i poprawy warunków pracy.

W trakcie operacji można tworzyć film smarowy do ochrony roli szlifowanie wału, nie zjawiska bite.

Stalowa Tuleja do wymogów niską twardość, szlifowanie wałów, leczenia starzenia pralnia może służyć w przypadku przetwarzania części związane z trudności

Szczupła, lekki, zmniejszenie objętości mechaniczne.

Stali z tyłu, pokryte wiele metalowych korozję jest szeroko stosowany w różnych ruchomych części mechanicznych, takich jak: Drukowanie maszyny, Maszyny włókiennicze, maszyn tytoniowych, mikro silnika, samochody, Motocykle i maszyn rolniczych i leśnictwa.