Gwałtowny rozwój bezgałkowego łożyska

Szybki rozwój łożyska bezołowiowego
łożyska bezołowiowe jako wszelkiego rodzaju produkty mechaniczne i elektryczne wspierające i konserwujące ważne części mechaniczne, przystosowujące się do wymagań nowoczesnej pracy mechanicznej i długiej żywotności oraz łatwej konserwacji i innych cech, szeroko stosowanych w różnych obszarach gospodarki narodowej. Wraz z odradzaniem się branży elektronarzędzi, bezołowiowe łożysko jako ważny element, napędzany przez rynek krajowy i zagraniczny, cała sprzedaż w branży stopniowo wykazywała dobry trend wzrostowy.
Doprowadzić do krótkotrwałego stosowania bezgazowych łożysk na czym jest przyczyna uszkodzenia? Następnie Szanghaj Zhongshda ślizgająca się beznarzędziowa fabryka łożysk Zhang i rozmawiamy o:
Klienci mogą również oceniać na podstawie następujących czterech aspektów:
1, słabe smarowanie (około 50%)
Zgodnie z badaniem słabe smarowanie jest spowodowane brakiem oleju, co jest jedną z głównych przyczyn przedwczesnego uszkodzenia. Główne powody to: nieterminowe napełnianie smarów lub smarów; smary lub smary nie są wypełnione; niewłaściwy dobór smarów lub smarów; smarowanie nie jest poprawne i tak dalej.
Zalecenie: Wybierz właściwy środek smarny lub smar, stosując właściwą metodę napełniania olejem.
2, zmęczenie (około 34%)
Uszkodzenie zmęczeniowe jest częstym uszkodzeniem łożyska bezołowiowego. Częstymi przyczynami uszkodzeń zmęczeniowych mogą być: długotrwałe przeciążenie bez oleju; nie terminowe utrzymanie; niewłaściwa konserwacja; starzenie urządzeń.
Zalecenie: Wybierz odpowiedni rodzaj łożyska bezołowiowego, regularną i terminową wymianę łożyska bezołowiowego.
3, niewłaściwa instalacja (około 16%)
(1) użycie brutalnej siły po zainstalowaniu, z młotkiem bezpośrednio uderzającym w bezołowiowe łożysko na bezołowiowym niosącym największe uszkodzenie; jest główną przyczyną deformacji.
(2) instalacja nie jest na miejscu, zainstalowana bez odchyleń lub zainstalowana w bezołowym położeniu łożyska, co powoduje, że luz łożyska nie jest zbyt mały. Wewnętrzny i zewnętrzny pierścień nie znajduje się w tym samym środku obrotu, co powoduje inne serce.
Zalecenie: Wybierz odpowiednie lub profesjonalne narzędzie do montażu łożysk bezołowiowych, instalacja jest zakończona specjalnym przyrządem do wykrywania.
4, zanieczyszczenie (około 14%)
Zanieczyszczenie doprowadzi do przedwczesnego uszkodzenia łożyska bezołowiowego, zanieczyszczenie to kurz, wióry metalowe do wnętrza bezołowiowego łożyska. Główne powody to: otwarte przed użyciem bezołowiowych opakowań łożyskowych, powodujące zanieczyszczenie; instalacja środowiska pracy nie jest czysta, co powoduje zanieczyszczenie; bezołowiowe środowisko pracy łożyska nie jest czyste, działa zanieczyszczenie mediów.
Zalecenie: Przed użyciem najlepiej nie otwierać bezołowiowego opakowania łożyskowego; instalacja, aby utrzymać środowisko instalacji w czystości, aby użyć łożyska bezołowiowego do czyszczenia; ulepszone bezołowiowe uszczelnienie łożyska.
Są to najczęstsze przyczyny wczesnego uszkodzenia łożyska bezołowiowego, oczywiście, powodując wczesne uszkodzenia oleiste z przyczyn z wielu przyczyn, a czasami mogą być przyczyną kompleksową. Ale jeśli bezołowiowe łożysko w użyciu powyższych czterech aspektów może być całkowicie poprawne, wówczas łożysko bezołowiowe może nadal działać bardzo często.