Trzy metody odlewania do obróbki tulei miedzianych.

Zasadniczo istnieją trzy metody odlewania do obróbki tulei miedzianych, które okazują się odpowiednie do odlewania odlewów miedzianych. Kółka metalowe można testować na różne sposoby i nie należy ich ograniczać.


Odlewy z brązu i miedzi są zwykle odlewane metodą odlewu wosku traconego, ale mogą być również stosowane do mosiądzu, a tak naprawdę do każdego innego metalu. Używając formy woskowej pokrytej ceramiczną skorupą, rzemieślnik może wtryskiwać stopiony stop, aby zastąpić wosk. Mała i hałaśliwa skorupa ujawni żółtą blachę miedzianą. Odlewanie z traconego wosku wymaga dużej dbałości o szczegóły. Artyści lub metalowcy, którzy tworzą ozdobne elementy z miedzi lub rzeźby, przekonają się, że technika odlewania w wosku traconym spełni ich potrzeby znacznie lepiej niż inne techniki i metody.


Inną metodą jest odlewanie ciśnieniowe odlewów miedzianych. Odlewanie kokilowe jest powszechnie stosowane w odlewniach komercyjnych, ponieważ początkowe koszty uruchomienia są niewielkie dla odlewni. Tworząc ze stali formę wielokrotnego użytku, odlewnik będzie mógł tworzyć produkty z tym samym wynikiem. Jeśli twórca lub artysta planuje wykonać wielokrotność produktu, możesz znaleźć realny rynek, na którym forma jest odlewana z mosiądzu.


Odlewanie piaskowe jest prawdopodobnie najstarszym odlewem i nadal jest powszechnie stosowaną metodą, zwłaszcza w małych odlewniach. Wlej mosiądz do formy piaskowej, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd, który może być pierwszym wyborem rzemieślników. Odlewanie odlewów miedzianych w piasku jest często najbardziej ekonomiczną małą odlewnią. Jeśli odlewy nie są niezwykle atrakcyjne, ta metoda jest bardzo pożądana.


Jiaxing Rongchang Bearing jest firmą specjalizującą się w produkcji łożysk ślizgowych i jest przedsiębiorstwem zarejestrowanym i zatwierdzonym przez odpowiednie departamenty stanowe. Główne produkty: tuleje miedziane, tuleje miedziane, prowadnice miedziane, suwaki miedziane, miedziane przekładnie ślimakowe, gniazda łożysk ślizgowych i inne wyroby miedziane. Firma przyjmuje zaawansowaną technologię produkcji - odlewanie odśrodkowe. Wytworzone tuleje miedziane i tuleje miedziane mogą znacznie poprawić zwartość i odporność na zużycie odlewów w porównaniu z odlewami piaskowymi oraz mają dobrą wytrzymałość na rozciąganie i zginanie. I rozciągliwość. Materiał tulei miedzianej to mosiądz, brąz cynowy, brąz aluminiowy itp. Firma przestrzega zasady GG: integralność najpierw, klient przede wszystkim" i nawiązał długoterminowe przyjazne stosunki współpracy z wieloma przedsiębiorstwami. Serdecznie zapraszamy przyjaciół z różnych środowisk do odwiedzenia, zbadania i negocjacji biznesowych.