Zastosowanie i klasyfikacja nakrętek miedzianych

Nakrętki miedziane mają zalety niełatwe do rdzy, antykorozyjne, łatwą przewodność cieplną i silną przewodność elektryczną. Są one zwykle stosowane w anty-rdzawych, wysokiej temperaturze, przewodności elektrycznej, przewodności cieplnej i innych środowiskach, takich jak baterie, zawory, przełączniki elektryczne itp. Innym głównym zastosowaniem jest formowanie wtryskowe, które jest osadzone w częściach z tworzyw sztucznych po nagrzaniu lub formowaniu wtryskowym bezpośrednio.

IMG_4490_副本

Nakrętki miedziane można podzielić na trzy kategorie w zależności od ich zastosowania: śruby maszynowe, śruby nastawne i śruby specjalnego przeznaczenia.

Śruba maszyny jest używana głównie do części, która mocuje otwór gwintowany. Śruba: Jest to również rodzaj łącznika składającego się z głowicy i śruby. Połączenie mocujące z częścią z otworem przelotowym nie wymaga współpracy nakrętki (ta metoda połączenia nazywana jest połączeniem śrubowym, które jest również klasyfikowane jako odłączane połączenie; może również współpracować z nakrętką dla dwóch otworów przelotowych Mocowanie połączenia między częściami.

IMG_4276_副本_副本

Śruby nastawne służą głównie do mocowania względnej orientacji między dwiema częściami.

Do podnoszenia części stosowane są śruby specjalnego przeznaczenia, takie jak śruby oczkowe. Kształt jest zazwyczaj płaską sześciokątną kolumną, nakrętką: z wewnętrznym otworem gwintowanym. Istnieją również płaskie kwadratowe cylindryczne lub płaskie śruby cylindryczne, śruby kooperacyjne, kołki lub śruby maszynowe, które służą do mocowania i łączenia dwóch części, dzięki czemu są całość.

64c17cdd245ef566904feef8a9af503_副本_副本