Jakie czynniki będą miały wpływ na jakość odlewów miedzianych

Istnieje wiele czynników, które wpływają na jakość odlewów miedzianych, a proces projektowania odlewów obrabiarek jest kluczem. W celu uniknięcia lub zmniejszenia wad, takich jak segregacja, deformacja i pękanie odlewów miedzianych, racjonalność konstrukcji powinna być brana pod uwagę w kategoriach odlewów i charakterystyk procesu odlewania, to znaczy oczywistych efektów wielkości, krzepnięcia, skurczu, naprężenia itp., z wyjątkiem warunków pracy i materiałów metalowych Charakterystyka określa geometrię i wymiary odlewów obrabiarek. Powinien istnieć rozsądny proces odlewania. W zależności od struktury, wagi i wielkości odlewania, charakterystyki stopu odlewniczego i warunków produkcji, wybrać odpowiednią powierzchnię od strony, modelowanie i metodę wytwarzania rdzenia oraz racjonalnie ustawić zbrojenie, zimne żelazo, pion i system odlewania odlewania. Aby upewnić się, że odlewy są uzyskane. Bez poprawy jakości odlewania obrabiarek, rozwoju przemysłu produkcji urządzeń obrabiarek i poprawy ogólnego poziomu, nie można o tym mówić. W końcu wpłynie to na konkurencyjność chińskiego przemysłu produkującego urządzenia obrabiarek na rynku, stale poprawia jakość odlewów obrabiarek i zapewni produkcję obrabiarek Kompleksowa poprawa poziomu.


Odlewy miedziane są również ściśle związane z codziennym życiem. Na przykład, często używane klamki drzwi, zamki drzwiowe, grzejniki, rury wodne, puszki cyny, szafy gazowe, żelazka, itp są odlewy. Wśród nich powszechnie stosowane są zwykłe odlewy piaskowe, stanowiące 80% całkowitej produkcji odlewów. Odlewy metali nieżelaznych, takie jak aluminium, magnez i cynk, są głównie odlewami ciśnieniowymi.


Waga odlewów miedzianych stanowi dużą część. Wiele części konstrukcyjnych i głównych części jest wykonanych z odlewów, co jest ściśle związane z jakością i precyzją obrabiarki. Jakość odlewów obrabiarek ma istotny wpływ na jakość, trwałość i dokładność obrabiarek.


Poniżej znajduje się duże odlewy miedziane niedawno wyprodukowane przez Rongchang