Samosmarujące kołnierz bronze tuleje samosmarujące łożysko

Szczegóły produktu

RCB-JDbb Tuleja z brązu kołnierzowego z grafitem

IMG_4554_副本.jpgPodstawowe cechy

Tuleja z brązu grafitowego kołnierza wykonana jest z mosiądzu H62, a otwory o odpowiedniej wielkości i kolejności są rozmieszczone na miedzianej podstawie tulei, a grafit o właściwościach smarujących jest osadzony w otworach, zewnętrzny pierścień tulei z brązu jest gwintowany.

H62 (czyli cztery lub sześć mosiądzu). W temperaturze pokojowej faza β jest znacznie twardsza niż faza α, dzięki czemu może być stosowana do części, które ponoszą większe obciążenia. α + β mosiądz dwufazowy może być pracował na gorąco powyżej 600 °C. α + β dwufazowa mosiężna mikrostruktura: α jest jasnym białym roztworem stałym, β jest uporządkowanym roztworem stałym na bazie CuZn.


Właściwości fizyczne

Gęstość8,5 g/cm^3

skład chemiczny

Cu60~63,5%Bi
≤0,002%
Fe≤0,15%P≤0,01%
Pb≤0,08%ZnReszta
Sb≤0,005%

Suma zanieczyszczeń ≤0,5%Właściwości mechaniczne

Rozciąganie(σb/MPa)410~630
Wydłużenie(δ10/%)≥10RONCAN, jeden z profesjonalnych samosmarujących się kołnierzyk bronze tulei samosmarujących producentów łożysk, jest również znany jako doskonały dostawca w Chinach. Teraz zapewniamy najwyższej jakości samosmarujące się łożysko samosmarujące kołnierzowe z brązu o wysokiej precyzji i niezawodności. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z naszą fabryką.
Hot Tags: samosmarujące kołnierze bronze tuleje samosmarujące łożysko, Chiny, producenci, dostawca, fabryka
Zapytanie

You Might Also Like