ZA 12 Odporna na ścieranie tuleja ze stopu na bazie cynku

Szczegóły produktu

Charakterystyczna przewaga stopu odpornego na zużycie ZA 12 :


Niski współczynnik tarcia, zużycie i rozerwanie, dzięki czemu żywotność jest dłuższa. W tych samych warunkach użytkowania, ogólnie w płytce miedzianej 1 razy więcej, zmniejszając w ten sposób koszt zakupu akcesoriów.

Wysoka przewodność cieplna, szybkie odprowadzanie ciepła, powolny i niski wzrost temperatury powierzchni, ma lepszą ochronę przed tarciem parowym.

Gęstość materiału jest niska, jakość produktu jest lekka (ten sam model, ta sama jakość specyfikacji jest lekka 1 / 3), instalacja, konserwacja jest łatwiejsza, wygodniejsza.

Z wysoką charakterystyką tłumienia, redukcją wibracji i hałasem.

Wytrzymałość, twardość i dopuszczalne ciśnienie są podobne do brązu aluminiowego i są znacznie wyższe niż w przypadku cyny, ołowiu i innych brązów. Mogą w pełni spełniać warunki użytkowania niezależnych części przeciwzużyciowych, takich jak tuleja łożyskowa .

Powinowactwo do oleju smarowego jest silniejsze, samosmarowność jest lepsza, a także jego charakterystyka metalurgiczna (temperatura topnienia jest niska, niełatwo jest wytworzyć połączenie metalurgiczne z wałkiem stalowym), więc przy zastosowaniu przyczepności jest silne, zużycie tarcie- charakterystyka oporu jest bardziej widoczna.

RONCAN, jeden z profesjonalnych producentów tulejek ze stopów lekkich odpornych na zużycie cynku, jest również znany jako doskonały dostawca w Chinach. Zapewniamy teraz najwyższej jakości tuleję ze stopu cynku odporną na zużycie o wysokiej precyzji i niezawodności. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z naszą fabryką.
Hot Tags: za 12 odporna na ścieranie tuleja ze stopu na bazie cynku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki
Zapytanie

You Might Also Like